Školení LAA
12.4.2010, Robert Kafka
Přátelé, od pátku 16.4. do neděle 18.4. u nás bude probíhat školení Letecké amatérské asociace.

Foto z letošního prvního provozu
6.4.2010, Robert Kafka
Foto z letošního prvního provozu zde.

Rozpis služeb AFIS
5.4.2010, Robert Kafka
Vážení dispečeři, instruktoři a navijákaři, první část rozpisu služeb na letošní rok zde. Případné změny a výměny opět nejdříve mezi sebou, v případě akutní potřeby dejte vědět.

Aktualizace emailové databáze
10.3.2010, Robert Kafka
Drazí uživatelé elektronické korespondence, pokud k Vám nedoputovala emailová pozvánka na členskou schůzi a školení, je možné, že nemám Vaši emailovou adresu, případně není aktuální. Pokud tato situace nastala, chtěl bych Vás požádat o její odeslání na aeroklub.jihlava@ji.cz, je-li přespříliš kreativní, tak ideálně se jménem :) Díky moc

Známky AeČR 2010
10.3.2010, Robert Kafka
Přátelé, dorazily členské známky Aeroklubu České republiky, k vyzvednutí u mě.

Schůze a školení 27.3.2010
6.3.2010, Robert Kafka
Členská schůze Aeroklubu Jihlava - 9:00 hod - balírna, školení pilotů - 10:00 hod - balírna, školení PARA - 10:00 hod - učebna.

PARA školení - 27.3.2010
23.2.2010, Robert Kafka
V návaznosti na předchozí sdělení - školení parašutistů proběhne taktéž 27.3.2010, a to po schůzi na učebně.

Školení pilotů a členská schůze - 27.3.2010
23.2.2010, Robert Kafka
Vážení členové, letošní zimní školení pilotů proběhne dne 27.3.2010 na balírně Aeroklubu. Ve stejný den spácháme i členskou schůzi, konkrétní časy ještě upřesním, nicméně počítejte dopředu s tímto termínem. Všichni jste zváni, určitě se sejdeme v množství větším než malém :)

Zvadlo
14.2.2010, Slávek Zeitham
Vážení přátelé a kamarádi, tímto si Vás dovoluji pozvat dne 27.2.2010 na oslavu narozenin pana Rychteckého a mých (Slávek). Současně se připojil s oslavou svátku Alexandr - přezdívaný Banán. Začátek akce plánujeme od 10.00 v Bumbejbaru, s ohledem na účast starších členů našeho klubu. Pro sportovní typy můžeme v průběhu dne naplánovat návštěvu sjezdovky Šacberk nebo sauny ve vodovodním ráji. K jídlu se bude podávat v průběhu dne slavný letištní HOVĚZÍ?! guláš z kuchyně světoznámých kuchařů Banána a Vávry... Pivo po celý den zajištěno, o hudbě budeme jednat. Dárky ve stylu uzené koleno, salám, sýr, špiritus a vše, co zpestří hodovní tabuli, jsou vítány. Těšíme se na Vaši hojnou účast. S pozdravem smrt zimě, jaro už je za dveřmi, Slávek.

Kurzy ve Vrchlabí - AKTUALIZOVÁNO
4.2.2010, Robert Kafka
Vážení, v odkazu naleznete aktuální termíny pilotek, AFIS zkoušek a dalšího ve Vrchlabí. Rozpis zde.

Neutajíš nic
2.2.2010, Robert Kafka
Přátelé, kdosi se tu neúspěšně snažil nenápadně přejít své narozeniny, nicméně byl odhalen, no, a než abych se nechal prohazovat ledem do bahňáku... :) Co tím chci naznačit.. Pivo bude, jídlo bude, muži budou, ženy snad, víno taktéž, zpěv možná... Takže tento pátek (5.2.) na baru. Jste vítáni :)

Přemýšlej... Doletíš!
24.1.2010, Robert Kafka
Pilotky a piloti, Ministerstvo dopravy ve spolupráci s AeČR a LAA spustilo pro zvýšení bezpečnosti kampaň Přemýšlej... Doletíš! Prezentaci najdete zde, nutný Flash Player, papírovou verzi si můžete uzmout v kanceláři pod věží. Ave.

Začátek elementárky
14.1.2010, Robert Kafka
Drahé elementky a elementi, letošní školení elementárky začíná v sobotu 6.2.2010 v 8 hodin v učebně Aeroklubu. Podrobný rozpis naleznete na stránce letecké školy.

Bílá past
11.1.2010, Robert Kafka
Dámy a pánové, šikovný pan traktorista ze SMJ nám rozšířil příjezdovou cestu na vcelku kvalitní dálnici, nicméně momentálně zcela splývá vozovka se škarpou, jezděte tudíž opatrně a mezi zatlučenými kůly, neboť koho budeme tahat traktorem ze škarpy, platí basu !

Zamrzlý bar
6.1.2010, Robert Kafka
Přátelé, během ledna jsme posunuli otevírací dobu o víkendu na 9. hodinu, abyste případně zbytečně nestepovali v mrazu a nenadávali barmanům :)

Ohnivé foto
4.1.2010, Robert Kafka
Přátelé, zde k nahlédnutí 6 fotek z ohňostroje od fotografa Vojty Brtnického.